d. g. champernowne d. g. d. m. d. g. e. hall d. g. hart
d. g. kulkarni d. g. leahy d. g. van derveer d. galli
d. ganguly d. gaterau d. gillian hurst d. gindrat
d. glazier d. gordon d. goujet d. guttiérrez-larruscain
d. h. asson d. h. macgregor d. h. morgan manufacturing d. h. newland
d. h. smith d. h. turner d. haldar d. hall
d. hamilton jackson d. hammelev d. hanahan d. hantschke
d. hatcher childress d. hedgecock d. heimlich d. herr-heidtke
d. hildebrandt d. hispanus d. hock d. hooijer
d. horn d. howard hitchcock d. induno d. j.
d. j. b. d. j. cameron d. j. carrasco d. j. cathcart king
d. j. countess d. j. davies d. j. depree d. j. houlton
d. j. humphries d. j. murnane d. j. o'donoghue d. j. patel
d. j. peterson d. j. roderic d. j. schalk d. j. science college
d. j. scourfield d. j. sindh government science college d. j. taylor d. j. watts
d. james cannon d. justin schove d. k. broster d. k. sapru
d. k. ulrich d. kahng d. karan d. khayatt
d. koehler d. koene d. koenen d. kroon
d. köhler d. l. bradley d. l. ghilchik d. lange
d. lazare d. le coeur d. lihnell d. liveropulos
d. lobreau-callen d. lucien d. m. b. d. m. cammann
d. m. cornish d. m. jansonio doccomensi d. m. jayaratne d. m. kay
d. m. seok d. m. thomas d. maria ii national theatre d. marinazzo
d. masson d. matthias dehling d. mcmurtry d. meaney-delman
d. menasce d. michotte d. miyadi d. muhammad
d. muijs d. munnelly d. murayama d. murray smith
d. musso d. n. devine jones d. n. gunawardana d. n.j.
d. narasimhan d. nathan sheets d. navruzshoev d. netzer
d. nichol smith d. nilsson d. o. skulme d. o. widhopff
d. odjig-beaver d. ortiz-arroyo d. p. gordon d. p. moran
d. p. roy choudhury d. pandara d. papafava d. pifkó
d. pijper d. pluvinage d. pramer d. puroshothaman
d. putnam brinley d. pyriformis d. r. ap-thomas d. r. fulkerson
d. r. haney d. r. shackleton bailey d. ramanaidu d. rangkuti
d. ray d. redowsky d. robert a. watson d. rodríguez-paredes
d. roelvink d. rutgers van rozenburg d. réaudin d. s. broad
d. s. doggett d. s. margulies d. s. mirsky d. s. russell
d. sam abrams d. sardy d. savill d. savoij
d. scheele d. schneider d. scott davis d. seibt
d. serikbayev east kazakhstan state technical university d. shah-smith d. sharpe d. sheela
d. simon evans d. simons d. speroni d. start
d. stella sylva d. stephen d. sturhan d. sugny
d. sulistiarini d. symons d. t. cromer d. t. h.
d. t. lee d. t. m. d. t. niles d. t. smith
d. talbot rice d. tappe d. terentius getianus d. thoen
d. timothy j. littlewood d. trimboli d. trpin d. tyrrell
d. ubaldi d. uitterdijk d. urquhart wilcox d. v. narasa raju
d. v. vreeland d. v. vysotsky d. van damme d. van delft
d. van der spoel d. van der straeten d. van dulst d. van foreest
d. van roy d. veszprémi d. vincent williams d. vivoli
d. vraemi d. vrscaj d. vt. d. w. davis
d. w. moffett d. willems d. williamson d. woods
d. y. patil university d. zaganiaris d. ž. bor d.338
d.342 d.a. aliev d.a. chaytor d.a. costello
d.a. delprat d.a. gomes d.a. heron d.a. imomova
d.a. investigator hector salazar d.a. kapanadze d.a. kenny d.a. kerpel
d.a. mcgough d.a. otschiauri d.a. pakaln d.a. rider
d.a. samuelson d.a. sanders d.a. schutov d.a. shabunin
d.a. tarnogradskii d.a. weston d.a.baum d.a.beadle
d.a.c. zoethout d.a.clayton d.a.cooke d.a.d.a.
d.a.dunlop d.a.eggert d.a.f. d.a.filatov
d.a.franklin d.a.good d.a.gordon d.a.h graham
d.a.hill d.a.johans. d.a.johnson d.a.jones
d.a.kapan. d.a.keith d.a.levin d.a.link
d.a.morrison d.a.powell d.a.r. state forest d.a.r.e.
d.a.rayner d.a.reid d.a.roberts d.a.saunders
d.a.simpson d.a.sm. d.a.sutton d.a.v. college managing committee
d.a.v.e. d.a.york d.a.young d.ali moulali
d.allison d.ana d.anton. d.antonini
d.atkins d.b. bahariev d.b. redfern d.b. roncali
d.b. slope d.b. strongman d.b. wier d.b. wijetunga
d.b.adam d.b.dunn d.b.falkenb. d.b.horne
d.b.kurtz d.b.lee d.b.mcdonald d.b.o.s.cardoso
d.b.poind. d.b.schill d.b.snyder d.b.swingle
d.b.ward d.b.will. d.bakker d.ballant.